Kto sme

KTO SME?

Sieť maloobchodných predajní s komplexným sortimentom pre šport a voľný čas. Naším hlavným zámerom je poskytovať prvotriedne poradenstvo a servis, s maximálnou orientáciou na potreby zákazníka.


Z HISTÓRIE: 

Tomirex s.r.o. (EXIsport s.r.o.) bol založený v roku 1996, pričom svoju maloobchodnú činnosť začal otvorením prvej predajne v roku 2003 v Obchodnom centre Cassovia Košice. V roku 2006 sa stal EXIsport jednotkou na slovenskom trhu so športovým tovarom a toto prvenstvo sa snaží udržať dodnes. Počas 17- ročného pôsobenia na slovenskom trhu sa etabloval vo všetkých veľkých mestách, a postupne otváral predajne aj v menších mestách.


SÚČASNOSŤ:

PPG Group s.r.o., je slovensko-česká spoločnosť, ktorá je od 01.04.2019 novým vlastníkom, prevádzkujúcim sieť maloobchodných predajní značky EXIsport. Nový investor považuje značku za etablovanú na trhu a chcel by svojou činnosťou danú značku rozvíjať a posilniť jej pozíciu.

Sortiment reťazca sa bude uberať k prémiovému segmentu, s ponukou širokého sortimentu športových potrieb zvučných značiek a športovej módy, na úrovni outdoor a sportfashion. 

PREČO EXISPORT?

Pracovať pre PPG Group s.r.o., znamená byť zamestnancom spoločnosti, ktorá:

  • má 21 obchodných jednotiek zn. EXIsport na Slovensku, Outlet + E-shop
  • je jedným z lídrov na trhu so športovým segmentom na Slovensku
  • je spoločnosťou ktorá zamestnáva takmer 300 ľudí
  • na slovenskom trhu má so značkou EXIsport vyše 16 ročnú históriu
  • má zámer ďalej na Slovensku rásť, investovať a expandovať do zahraničia